Peluş Halı

Peluş halılar, halıda dikkat çekici bir görsel oluşturmaktadırlar. Uzun ve yumuşak tüy dokusu ile, çıplak ayakla basıldığında natürel bir his yaratmaktadır. Altında özel kumaş olan kaydırmaz özellikli malzeme kullanılmaktadır. Her türlü zeminde güvenle kullanım sağlamaktadır. Yumuşak yüzeyinin yanı sıra iplik özelliğinden dolayı parlak bir görünümü sağlamaktadır. Değişik ebat seçenekleri bulunmaktadır. Bu yüzden dekor olarak ya da normal halı olarak kullanılabilmektedir.

Peluş halıların iplik özelliği ve dokunma tekniği tüylerinin dökülmemesi açısından önem taşımaktadır. Bu yüzden mutlaka ürün özellikleri ve kalitesine dikkat edilmelidir. Dekorini, en kaliteli ürünleri, malzemeleri sizlere sunmaktadır. Usta işçilikler ile uzun süreli bir kullanım sağlamaktadır. Ayrıca tüy dökmemektedirler. Her halıda olduğu gibi, ilk alındığında bir miktar tüy dökümünü yaşanmaktadır. Ancak ardından size temiz bir kullanım sunulmaktadır. Bu konuda peluş halı zorluk çıkarmamaktadır.

Kaliteden sonra zevkinize göre bir peluş halı modeli seçmelisiniz. Halıyı evinizin hangi bölümünde ve ne amaçla kullanmak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Dekoratif amaçlı bir kullanım için peluş paspas ve post gibi küçük ebatlı halıları tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız alanın renkleri, desenlerine uygun olarak halı seçiminizi yapmalısınız. Turkuaz, fuşya gibi canlı renklerde bulunduğunuz ortama dinamik bir hava katabilirsiniz. Bunun yanı sıra sadelikten yana olan gri peluş halı ya da beyaz peluş halı modelleri de sizler için uygun olabilir.

Dekorini, sizler için her çeşit ve boyutta peluş halı sunmaktadır.

Post Halı

Polikrilik iplerin post biçimin de dokunmasıyla oluşan halı çeşidine post halı denir. Taban kısmı genel de gerçek deri ve süet deri şeklindedir. Son zamanlarda da çok fazla şekilde tercih edilmektedir. Alt kısımlarının deri veya suni deri olması itibari ile halıların kayması da engellenmiş olur. Kullanışlı, pratik şekilde olması ile birçok kişi tarafından tercih edilir ve evlerinde de kullanmaktadırlar.

Post Halı Özellikleri

Post halıyı tercih eden kişilerin sayısı oldukça artmıştır. Hem desen çeşitliliği hem de fiyatının daha ucuz olması sebebi ile de herkese hitap eder. Genellikle çalışan kişiler de çok yüksek derece de tercih ederler. Bazı çeşitleri çamaşır makinesine atılmakta olup kullanımı oldukça kolaydır. Özellikle de kalabalık bir ailede yaşayan kişiler için birebirdir.

Küçük çocukların düşmesini engelleyerek koruma görevi de görmektedirler. Anne ve babaların bu sayede gözü arkada kalmayacaktır. Ayrıca yaş itibari ile de daha ileri ki yaştaki kişiler için de oldukça kullanışlı olan bu halılar kullanılır. Görselliğe önem veren kişilerde tercih çeşidi çok fazla olması itibari ile de ilk tercih sırasında yer alır. Temizliği de aynı zaman da çok kolaydır.

Yurt dışında da birçok kimse de bu halıları son zamanlar da tercih etmektedirler. Fiyat anlamın da diğer halılara göre çok daha ucuz olduğundan dolayı yurt dışına da ürünler ihraç edilmektedir.

 

 

 

Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.