Nakış İşlemeli Halılar

 

Halılar evlerdeki en önemli dekoratif öğelerden biridir. Nakış işlemeli halı ve yollukları evinizin dekorasyonunu daha da albenili kılmak için, ortama hâkim olan renklerde veya kontrast renklerde seçebilirsiniz. Geometrik desenlerle Nakış işleme halı misafir odalarınızı özel kılan, her bütçenin kolaylıkla ulaşabileceği halılardır.

 

 Halı üzerinde bulunan geometrik desenlerin sade olması, ev ortamını yalın gösterir. Evin içinde mobilya renkleriyle uyumlu, sade desenli halılar kullanıcıya huzur verecektir. Sade düz renkli veya renk geçişli halı koleksiyonumuz arasında, mutlaka zevkinize ve ev ortamınıza uygun bir desen bulacaksınız. Müşterilerimize 12 ay süreyle garanti verdiğimizden dolayı, gönül rahatlığıyla halılarımızı satın alabilirsiniz.

 

 Nakış İşlemeli Halıların Özellikleri Nedir?

 

 Tezgâhlarda ebruli, polyester, akrilik, kadife ipliklerle; düz dokumayla hav ipliği kullanılmadan dokunur. Ev tipi çamaşır makinelerine kolaylıkla sığabilir; yıkanırken hav çıkarmaz; 30 C derecede makinede sıkma yapmadan yıkayabilirsiniz; isterseniz elde doğal halı şampuanı ile yıkama yapmanız da mümkündür.

 

 Nakış işleme yapılan halılar, dokuma tabanlı olduğundan kayma yapmaz. Kullanımı ev için oldukça kullanışlıdır.

 

 Özellikle bebek ve çocuk bulunan evlerde; bakteri barındırmaması, kanserojen madde içermemesi, antialerjik olması ve tüylenme yapmaması özellikleri nedeniyle kullanıma oldukça uygundur. Bebekler ve çocuklar oyun oynarken sürekli yerlerde süründüğünden; toz ve tüy benzeri şeylerden çok çabuk etkilenip hasta olabilirler. Toz yapmaması, antialerjik olması nedeniyle astım- bronşit hastalarının olduğu evlerde rahatlıkla kullanılabilir.

 

Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.