Dokuma Halılar

 

Dekorini web sayfası ile dekorasyonunuz hakkında sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Ev ve iş yerleriniz için hayalini kurduğunuz mobilya ve tasarımlarınız kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kampanya ve kişiye özel fırsatlar web sitesinde müşterileri beklemektedir. Firma ‘’Evine bir güzellik yap.’’ sloganını esas almaktadır. Kilim, yolluk, mutfak halısı ve kaymaz halı hizmet kategorileri arasında yer almaktadır.

 

 Dekorini web sayfasına üyelik bölümünde kayıt oluşturarak giriş yapmanız gerekmektedir. Ürünler ilgili öğrenmek istediğiniz detay bilgiler için destek biriminden yardım alabilirsiniz. Sepete eklediğiniz ürünler için satın alma aşamasını geçebilirsiniz. Ödeme onayı sonrası 10 iş günü adresinizi kargolanma süresini oluşturmaktadır.

 

 Dekorini Halı Ürünü Hakkında

 

 Firma web sitesi aracılığı ile birçok dokuma halı çeşidi sunmaktadır. Coco, Grande, Zara, Arma ve Yeni Coco serisi markaları yer almaktadır. Çeşitli desenler ile tasarlanan ürünler uzunluk ve fiyat sıralaması olarak filtre uygulanabilmektedir. Halılar el dokuma veya makine dokuması olarak karşınıza çıkabilmektedir.

 

 El dokumalarını makine dokumalarından ayıran özellik emektir. Özenle işçilik uygulanarak üretilen halılardır. El dokumasında makine dokumasına nazaran desenler açık bir şekilde uzaktan dahi anlaşılabilmektedir. Ek olarak el dokumasında ürünün arkasında da bu desen netliğini görmeniz mümkündür. El dokuma ürünleri makine ürünlerine göre daha uzun ömürlü olarak kullanılmaktadır. Makine dokumaları daha uygun fiyatlı halılar olarak yer almaktadır. Bununla beraber bütçelere uygun el dokuması ürünleri de bulmak mümkündür.

 

 

Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.